Služby čerpací stanice

Naše čerpací stanice vám od pondělí do pátku, 15 hodin denně nabízí nejen prodej nafty a dalších pohonných hmot, jak by se mohlo na první pohled zdát. Od pondělí do pátku mezi 6. až 21. hodinou u nás najdete najdete také motorové oleje, provozní kapaliny a autokosmetiku, cigarety, denní tisk a další zboží. Při dlouhé a vysilující cestě vám jistě přijde vhod naše chutné pečivo Crocodile (bagety a toasty) a lahodná, čerstvě namletá zrnková káva od firmy Tchibo.

Snažíme se přizpůsobit požadavkům našich zákazníků, tudíž jsme do spektra činnosti zahrnuly též rozvoz nafty. Zájemcům ve městě Praha nabízíme k prodeji pohonné hmoty od renomovaných výrobců, převážně ze skladu Čepra nebo z rafinerií v Německu nebo v Rakousku. Pro rozvoz nafty disponujeme vlastní cisternou Mercedes Actros.

Provozní doba čerpací stanice

Prodejní doba je po celý týden od 6:00 - 21:00 hodin.

Pohonné hmoty k prodeji

  • Natural 95
  • Motorovná nafta
  • Aditivovaná nafta

Pneuservis a vysávání auta

Od tohoto léta chystáme služby čerpací stanice obohatit o příjemnou novinku, neboť vám krom prodeje pohonných hmot poskytneme i služby pneuservisu. Navíc u nás můžete důkladně vyčistit vašeho motorového miláčka díky vysávání aut.

Jsme tu pro vás a chceme nabízet jen to nejlepší.

Věříme, že s našimi službami budete navýsost spokojeni.


Produkty

motorová nafta

prodej nafty

rozvoz nafty

služby čerpací stanice